Výroba ocelových konstrukcí

Ocelové konstrukce

Hlavním výrobním programem je výroba nosných stavebních konstrukcí (výrobní haly, sklady, konstrukce střech, vestavby podlaží, aj.), které zhotovujeme dle přání zákazníka jako zakázkovou výrobu. Dále se zabýváme výrobou a montáží menších konstrukcí, konstrukcí pro technologie a ocelových zámečnických výrobků, jako jsou např. schodiště, vrata, zábradlí apod. Ve výrobě provádíme dělení materiálu, ohýbání, vrtání, svařování, kompletaci svařenců, zabýváme se technologickým zpracováním materiálů od dělení výchozího materiálu až po konečnou podobu finálního výrobku, případně polotovaru.
V naší společnosti je nyní zaměstnáno celkem 15 pracovníků, kteří se podílejí na výrobě a montáži OK.
Naše výrobní haly mají rozsah asi 1.200 m2, což nám umožňuje vyrábět jednotlivé prvky o délce až 16 m a hmotnosti až 8 tun. Povrchovou úpravu vyrobených dílců zajišťujeme včetně tryskání ocelovými broky a v kooperaci zajišťujeme žárové zinkování vyrobených ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků.

Image

Firma JASS spol. s r.o. má zavedený a udržovaný systém managementu kvality dle ČSN EN ISO 3834-2:2022 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006. Současně jsme také držiteli Osvědčení o shodě procesu svařování a výroby ocelových konstrukcí podle EN 1090-2.

ocelové konstrukce, výroba ocelových konstrukcí Jass s.r.o.

Výrobní závod Otnice

Spolupracujeme

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Obchod

Železná 26
619 00 Brno

Výroba

Otnice 435
683 54 Otnice

PO - PÁ  6 -16:00 hod

Zavolejte nám